O nas

Historia

Historia naszej firmy sięga roku 1958, kiedy swoje początki miała rodzinna firma prowadzona przez dziadka i ojca obecnego szefa firmy. Od początku firma była związana z branżą metalową produkując galanterię metalową. 

Obecny właściciel firmy Arkadiusz Biegański od najmłodszych lat towarzyszył ojcu i aktywnie uczestniczył we wszystkich aspektach działalności firmy. Zdobyte przez lata cenne doświadczenie Arkadiusz Biegański wykorzystał i w roku 1995 rozpoczął działalność we własnej firmie pod nazwą Armet P.P.H.U.

 

Profil firmy

Od początku ambicją właściciela było tworzenie szerokiej gamy akcesoriów meblowych. Efektem tego jest obecna oferta firmy, w której znajdują się podnośniki, stelaże, wózki meblowe, a także sprężyny faliste, zaczepy plastikowe i PCV, rolki, zawiasy oraz inne drobne metalowe akcesoria.

Wieloletnie doświadczenie, przemyślane decyzje i energia do działania pozwalają naszej firmie na ciągły rozwój. Własna rozbudowana narzędziownia umożliwia nam szybki wyrób oprzyrządowania, dzięki czemu mamy możliwość wprowadzania w bardzo krótkim czasie nowych wyrobów. Dajemy w ten sposób naszym odbiorcom możliwość natychmiastowego wprowadzenia nowych modeli mebli. Optymalizacja procesów technologicznych, dbałość o unowocześnianie parku maszynowego, własne malarnie proszkowe, a także profesjonalizm naszych wysoko-wykwalifikowanych pracowników to czynniki, które nas wyróżniają. Pozwalają nam one realizować najbardziej wymagające projekty, a także decydują o naszej silnej i ustabilizowanej pozycji na rynku nie tylko w całej Europie ale i na świecie. Nasza firma prowadzi także funkcję doradczą w uruchamianiu nowych projektów mebli skierowaną do producentów mebli tapicerowanych.

Naszym atutem jest własna baza transportowa dzięki niej docieramy do wszystkich naszych odbiorców, a są nimi fabryki, hurtownie meblowe, a także klienci indywidualni.

Ciągle poszerzamy zasięg naszej sieci sprzedaży krajowej i zagranicznej poprzez uruchamianie własnych hurtowni firmowych.

 

Nowa firma 

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.   Wymagania naszej branży, aby ciągle ulepszać technologie i szukać nowych rozwiązań dla naszych odbiorców doprowadziły nas do miejsca w którym tworzymy dla Państwa nową firmę:
Fabryka Okuć Meblowych ARMET New Solutions.

Głównym zadaniem nowo tworzonej firmy jest praca działu konstruktorów, inżynierów i technologów, których zadaniem będzie kreowanie nowych rozwiązań dla produkcji mebli tapicerowanych. Własny dział wdrożeniowy oraz narzędziownia pozwala nam na realizacje  zaprojektowanych, innowacyjnych wzorów.  

 
 • 1

  ARMET P.P.H.U
  Arkadiusz Biegański

  63-400 Ostrów Wlkp.
  ul.Matejki 30A

  Zakład Produkcyjny
  63-400 Ostrów Wlkp.
  ul. Staroprzygodzka 117